Традиційно працівники охорони здоровя  щомісяця збираються на медраду аби обговорити  нагальні питання медицини, серед яких  імунопрофілактика, донорство,  підготовка закладів медицини до  осінньо-зимового періоду.

2 73512 травня  нарада розпочалася з  приємних подій: до  присутніх звернувся  голова районної ради Григорій Угляниця, який привітав з  професійним  святом,   Міжнародним днем  медичних сестер, медсестер Лубенщини, подякувавши  їм за людяність, доброту, самопожертву, готовність допомагати  людям, рятувати їх життя.  Він запевнив, що  депутати районної ради не стоять осторонь  проблем  медицини і в цьому напрямку працюватимуть і надалі, тож підтримка буде відчутною.  Керівник вручив Почесні грамоти районної  ради Ніні Конько, завідувачу  ФАПу с. Вільшанка Новаківської  амбулаторії  загальної практики сімейної медицини,  Сергію Самбуру, завідувачу ФАПу с. Н. Булатець Вищебулатецької  амбулаторії   загальної практики – сімейної медицини, Світлані Власенко, в.о завідувача  Тарандинцівської  амбулаторії  загальної  практики- сімейної медицини, Людмилі Ігнатенко, сестрі  медичної загальної практики  сімейної медицини Новооріхівської  амбулаторії  загальної практики-сімейної медицини, Світлані Дігтяр, сестрі  медичної  загальної практики – сімейної  медицини Жданівської  амбулаторії загальної  практики  сімейної медицини, Станіславу Денисенку, сестрі  медичної загальної практики – сімейної  медицини Литвяківської  амбулаторії загальної практики- сімейної медицини.

DSC04423

Про важливість професії йшлося у виступі голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка  бажала людям в білих халатах  плідної праці, гарного настрою, щоб хотілось іти на роботу,  робити добро людям.

Головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги  Лубенського району Наталія Гармаш дякувала колегам за чуйність, висловивши сподівання, що праця медиків буде належним чином оцінена державою.  Вона вручила  подяки центру ПМСД   таким  медичним працівникам:  Аллі Сень, медсестрі Мацківської амбулаторії, Наталії Материнській, дільничній медсестрі Оріхівської амбулаторії,   Надії Ляшенко,  медсестрі Духівської амбулаторії,   Людмилі Здоренко, медсестрі ФАПу с. Олександрівка, Борису Федорченку, в.о. завідувачу  Калайдинцівської амбулаторії , Віктору Борщакову, в.о.  завідувача  Хорошківської амбулаторії.

Вітальне слово мали заступник головного лікаря  центру ПМСД Світлана Гойда, голова профспілкового  комітету Оксана Новаковська, Олена М’ясникова, завідуюча Вищебулатецької  амбулаторії  загальної практики сімейної медицини, Тетяна Бойко,  старша медсестра  Засульської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Світлана Грибович, головна медсестра Лубенського  районного центру ПМСД. Усі вони бажали  медикам плідної результативної роботи, злагоди в родинах,  авторитету в громадах.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко аби додати присутнім святкового настрою запросила  на сцену чоловічий вокальний ансамбль РБК, Володимира Матяша та Віктора Щербатюка, а також  Сергія Самбура, завідувача  ФАПу с. Нижній Булатець, які виконали декілька  незабутніх  номерів. Потому медична рада продовжила свою  роботу.

.