1 89210 травня  Лубенщину відвідала делегація з Польщі, у  складі якої педагоги,  учнівська молодь. Зустріч  відбулася у Калайдинцівській ЗШ І-ІІІ ступенів імені  генерал-майора  Ф.Д. Рубцова. Гостей з міста  Скієрнівіце хлібом-сіллю зустрічав директор  школи,  депутат районної ради Сергій Мисник, голова районної ради Григорій Угляниця,  голова райдержадміністрації  Тетяна Качаненко, заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Сергієнко, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава, начальники відділу освіти, культури і туризму райдержадміністрації Юлія Білокінь та Людмила Пазенко, голова районної профспілкової організації освітян Людмила Грицаєнко, директор Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості Валентина Моша.

Зустріч пройшла під девізом «Єднаймо серця».  Мета  такого зібрання – зміцнення міжнародних контактів  і культурних зв»язків, обмін досвідом,  культурними надбаннями, звичаями і традиціями.

Гості  з Польщі побували  в дитячому садочку, історико-краєзнавчому музеї, взяли участь у майстер класі з виготовлення  народних виробів, оберегів.  Потому   на присутніх чекав концерт, подарований  народним аматорським  колективом «Гілея», зразковим  танцювальним колективом «Паняночка», ансамблем  ложкарів, цирковим  колективом «Юність».

У своєму вітальному слові голова районної ради Григорій Угляниця    висловив сподівання,  що співпраця з гостями з Польщі буде плідною, адже  нам є  чому  повчитись один в одного.

До привітань приєдналась  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко подякувала сільському голові Василеві Гаві,  директору школи Сергію Миснику за ініціативність, дієвість, зроблені добрі  справи.

Про те, що в українців слід вчитись   гостинності  говорила Анна Лабська, представник польської делегації.

Тож висловлюємо сподівання, що співпраця лубенців з поляками буде плідною і такі зустрічі  будуть не останніми.