55555555555------------88888888888888888 травня  у селах Лубенського району пройшли мітинги з нагоди 71-ї  річниці Великої Перемоги  у Другій  світовій війні. Цього дня  звучали імена героїв 45 року, які подарували нащадкам мирний день. Ветерани  розповідали про буремні  роки війни, тяжкий шлях відбудови, про пепережите минуле, яке ніколи не зітреться з пам"яті і про радість Великої Перемоги, яка зігрівала бійців упродовж   довгих 1418 днів  і ночей.

8 травня голова районної ради Григорій Угляниця відвідав Калайдинцівську сільську раду, де проживає 6 учасників бойових дій:   Чеверда Олексій Дмитрович ,  Проценко Іван Якович, Даниленко Ганна Овдіївна,  Гармашевський Григорій Лукич,  Ігоніна Ганна Марківна, Гулак Марія Дмитрівна.

Григорій Угляниця разом з сільським головою Василем Гавою,  секретарем сільської ради Неонілою Шевченко,  бібліотекарем Наталією Карпець, завідувачем сільського  клубу  Людмилою Мошею  відвідали героїв Лубенщини, побувавши у  Гармашевського  Григорія Лукича, Іоніної  Ганни Марківни,  яка була медпрацівником у роки війни і за свої 98 літ  має що розповісти нащадкам  про війну і про мирні будні, Гулак Марії Данилівни.

Очільник району цікавився бойовим шляхом  ветеранів,  здоров"ям, адже кожен із  визволителів має поважний вік, ті ж в свою чергу розповідали як нелегко далася Перемога.

Спонсорами  ТОВ " Сади Полтавщини", керівник  Володимир Лужанський, ТОВ " Баришівська зернова компанія" , керівник Василь Стасовький,  керівником  компанії "Кернел"  Ігорем Козирем  було надано подарунки ветеранам: продуктові набори та грошові винагороди, їх вручив Григорій Угляниця.