IMG 20160507 1637347 травня голова районної ради Григорій Угляниця відвідав Литвяківську сільську раду, де дружно, усією громадою святкували Велику Перемогу. Дощова погода зібрала селян у будинку культури.

Григорій Угляниця, голова районної ради, привітав ветеранів, молодь зі святом Перемоги, висловивши сподівання, що над Україною буде мирне небо, адже нам такою дорогою ціною його вибороли у 45 і ми просто не маємо право підвести.

Сільський голова Литвяківської сільської ради Валерій Ночовний, бажав усім здоровя, мирного неба, а також запросив до виступу групу

«Контингент», яка подарувала присутнім незабутній концерт, сповнений патріотизму, любові до рідної землі.

Крім того, гостей свята і всіх присутніх пригощали смачним кулішем, шашликом. У серцях селян панував позитив, в повітрі – пахощі куліша і відчувалось, що громада живе дружно, тут усі за всіх і один за одного, тут є підтримка підприємств, які діють на території села, гідно виконують свої депутатські повноваження депутати районної, сільської ради.