1 8835 травня  на Лубенщині  відбулися святкові урочистості з нагоди  Дня пам»яті та примирення, 71-ї  річниці  Перемоги  над нацизмом   у ІІ Світовій війні!   У залі районного будинку культури зібралися ветерани,   герої фронту, діти війни, учасники АТО,  лубенці  аби згадати  буремні 40 роки, Велику Перемогу, яка далася дорогою ціною,  вшанувати тих, хто  не повернувся  додому,  поліг на полі бою, а також українців, які  відстоюють  територіальну цілісність на  Сході нашої  держави.

Серед  гостей заходу голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Сергієнко,  голова ради Лубенської районної організації ветеранів України, Почесний громадянин Лубенщини Василь Силка, голови первинних організацій ради ветеранів, сільські голови.

2 725

У своєму вітальному слові голова районної ради Григорій Угляниця дякував ветеранам за подароване мирне небо, за відбудовану країну, любов до Батьківщини:

"Ви завжди будете для нас, вдячних нащадків, прикладом   самопожертви, глибокого патріотизму, любові та звитяжної праці на благо рідної  землі".

Григорій Угляниця подякував учасникам АТО за стійкість, готовність  захищати  Україну, її кордони, наголосивши на тому, що Лубенщина знає і пам»ятає своїх героїв!

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, зазначила, що в непростий для нашої держави час наші діди та прадіди є прикладом патріотизму, сили духу і стійкості для всіх нас і передовсім для лицарів волі, котрі стережуть від ворога східні кордони держави.

9 62

Голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, військовий комісар Лубенського районного військового комісаріату, підполковник Віталій Лучний,  вручили  нагороди учасникам АТО.

Так медаль обласної ради отримав учасник АТО Василь Клемьонов, демобілізованих воїнів  нагороджено медалями «За оборону рідної держави», спонсорів, серед яких керівники сільськогосподарських товариств  – медалі «За гідність та патріотизм».

На присутніх чекав незабутній концерт, який  викликав у  ветеранів сльози радості і  жалю.   Кадри з кінофільмів, фото,  фронтові листи, така знайома усім «Смуглянка»  перенесли  усіх у  далекий 45, вкотре підкресливши  безцінний подвиг воїнів-визволителів.

Лунали фронтові і сучасні пісні в яких  любов до  Батьківщини, бажання жити  у заможній країні, без пострілів і згарищ,  виховувати дітей, радіти весняному первоцвіту.

Концерт подарували лубенцям  учасники художньої самодіяльності району.

7 131

Оплесками зустрічали лубенці  виступи славнозвісного гурту «Українська Швейцарія», тріо ТОВ  «Баришівська зернова компанія», виступи студії народного танцю під керівництвом Анатолія Царюка.