1222222222222222222222222222222222222222222222227 квітня  у  селі  Вищий Булатець Лубенського району  у дитячому навчальному закладі «Вербиченька» було відкрито   третю групу.  Ця  важлива подія  зібрала біля дитячого садочка малечу, їх батьків, вихователів, а також  поважних гостей, серед яких   голова районної ради Григорій Угляниця,  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко,  начальник відділу освіти райдержадміністрації  Юлія Білокінь, заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Сергієнко,  директор Вищебулатецької ЗШ Юрій Єремієвський,  сільський голова  Вищебулатецької сільської ради  Сергій Бачевський.

Гостей, як і годиться, хлібом-сіллю  зустрічала завідуюча дитсадка  Валентина Кочерга.  Вона  запросила  перерізати святкову стрічку  начальника відділу освіти райдержадміністрації Юлію Білокінь та  сільського голову Сергія Бачевського. Тож  попрямувавши у групи навчального закладу,  відразу було помітно, що тут  працюють люди, які понад усе люблять дітей і докладають  максимальних зусиль аби  малечі було  затишно, цікаво і весело.    На стінах вироби з паперу, пластиліну, куточки, зроблені  як руками вихователів,  так і самих вихованців.

У нововідкритій групі ще відчувається запах фарби. На стінах малюнки казкових  персонажів, нові ліжка, ігрові куточки -  все, що потрібно  для розвитку, навчання і виховання.

Як повідомила завідуюча  Валентина Кочерга,   навчальному закладу 45 років, за цей  час  вилетіло з гніздечка чимало вихованців, якими пишається садочок. На сьогодні його відвідує 61 дитина,  працює 6 вихователів, з відкриття  додаткової групи з»явиться ще 4 робочі місця.

55544444444444444444444444

Вітаючи навчальний заклад з важливою подією,  голова районної ради Григорій Угляниця  побажав  садочку розквіту,  а його вихованцям успіхів у навчанні, адже  усе добре, гарне  прививається  малечі з дитинства.

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко  дякувала громаді, сільському голові за ініціативність,  реалізацію  мрій багатьох батьків.  А діткам - бути слух»яними, щоб ними  пишались батьки і вихователі.

До привітань приєдналася і начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, а сільський голова  Сергій Бачевський подякував громаді за підтримку, адже все зроблене -  спільні  зусилля  мешканців села.

Гості вручили дітлахам подарунки, солодощі.

Передала свої вітання, подарунки  вихованцям «Вербиченьки» голова фермерського господарства «Первоцвіт» Олена Угляниця.

555555555555555555555555555666666666666666666666

Дітлахи з радістю прийняли  подарунки, а натомість порадували гостей виступами, піснями і танцями, подаруваши очільникам району   маленькі пасочки – символ Великодніх свят.