5555-2 26 квітня у   кожному населеному  пункті Лубенщини відбулися заходи з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильській електростанції. У цей день згадували менуле і сьогодення. Бурхливий 86 коли доводилось евакуйовувати мешканців  Прип"яті,  будувати огорожі, бетонні конструкції,  копати грунт,  рятувати  націю  від звіра, ім"я якому "мирний атом". Ліквідатори ділилися болючими спогадами про Чорнобиль з молоддю, переселенці розповідали як тікали із заражених радіацією населених пунктів. Вшановували в цей день і  тих, хто пішов за межу вічності, а їх по району  більше восьмиста.

Голова районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради Руслан Ляшко   побували на  чорнобильському заході у селі Вовчик. Як зауважив  Григорій Угляниця, йому  болять проблеми чорнобильців і він  готовий докласти усіх зусиль  аби герої  того часу  отримали гідну  шану і не лише на словах.

Про підтримку, героїзм ліквідаторів  йшлося у виступі Олега Ляшка.

Ліквідаторам-односельцям бажала здоров"я та довголіття сільський голова Ольга Козловська.