3 54525 квітня у селі Михнівці Лубенського району відбулися заходи,   приурочені 30 роковинам аварії на ЧАЕС.  Біля  пам»ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам  зібралися  герої  далекого 86 року, які, не шкодуючи власних сил і здоров»я, виступили на боротьбу з «мирним» атомом,  чисельна Михнівська громада, учні школи, громадськість. На заході були також присутні голова районної ради Григорій Угляниця,  керуюча справами виконавчого апарату районної ради Оксана Цимбал, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко,  голова районної організації  ВГО «Союз Чорнобиль України» Васль Куксань, начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації Людмила Пазенко, завідувач сектору  мобілізаційної роботи  апарату райдержадміністрації Людмила Пазенко,  завідувач сектору мобілізаційної  роботи апарату райдержадміністрації,  заступник  голови  районної чорнобильської організації  Микола Чудак.

Відкрила і вела мітинг-реквієм  директор Михнівської ЗШ І-ІІІ  ступенів Наталія Чемара.  Нею  було  згадано  ліквідаторів, які мешкають у селі, а їх  налічується близько 60,  висловлено подяку  голові  Михнівської  первинної  чорнобильської організації , її очільнику  Анатолію Харченко.  Вшановано хвилиною мовчання тих, хто пішов у небуття. По завершенню  мітингу до стелли лягли живі квіти – символ  безсмертя.

Захід продовжився у будинку культури. Тут, дружньою Михнівською громадою згадували  болючий 86 рік, його страшні наслідки, які даються взнаки і донині. Ліквідатори ділилися спогадами від пережитого  у зоні відчуження.

Голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко,  голова районної  організації ВГО «Союз Чорнобиль України»  Василь Куксань, сільський голова Марія Король  дякували   чорнобильцям за  героїзм, глибокий патріотизм, оптимізм, бажаючи героям здоров»я, сил і снаги.

1 874

Кожному ліквідатору було вручено ювілейні медалі, придбані  за кошти районного бюджету  з нагоди роковин аварії.

Потому голова районної ради Григорій Угляниця, керуючий справами  виконавчого апарату районної ради  Оксана Цимбал  разом з сільським головою Марією Король відвідали  Михнівську ЗШ І-ІІІ ступенів, кімнату  - музей  чорнобильців села, пройшлися  затишними коридорами школи, яку залюбки показала директор навчального закладу Наталія Чемара. Побували і в дитячому  садочку, який вражає  гарними умовами,  охайністю,  привітністю дітлахів та їх вихователів. Малеча садочка – це майбутнє Лубенщини, тож нехай для підростаючого покоління  воно буде без радіаційного пилу, забрудненої землі і зламаних людських доль!