1111222214 квітня у  рамках проведення української акції  "За чисте довкілля"  відбулося прибирання  території біля адміністративного приміщення  будинку районної ради, пл. академіка Олексія  Бекетова, 19.  Тож усі організації, які орендують кабінети у приміщенні,  масово  долучилися  до  вищезгаданої акції. Наводили порядок усі,  хто хоче зробити наше довкілля чистим, вулиці -  затишними, клумби та сквери – красивими.  Не шкодуючи власних сил,  працівники районної ради, відділів та управлінь райдержадміністрації  гребли, вимітали, вапнували дерева та бордюри. Крім того, було  здійснено висадку хвойних дерев. Ні для кого не є секретом, що насадження    навколо адмінбудинку  давно потребували   оновлення, тож  виявив бажання допомогти депутат районної ради, директор ДП «Лубенський  лісгосп»  Володимир Тихович, який надав для висадки молоді ялинки.  Аби все зробити правильно, дотримуючись методики озеленення,  начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, головний архітектор  району Сергій Сіряченко  зустрівся з директором організації «Ландшафтний центр», яка займається озелененням  у місті Лубни та Лубенському районі Сергієм Тараненком. Враховуючи всі побажання фахівця,   молоді ялинки було висаджено. Участь у висадці взяв в.о. голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, директор ДП «Лубенський  лісгосп»  Володимир Тихович, начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, головний архітектор  району Сергій Сіряченко, а також працівники районної ради та райдержадміністрації. Своїми діями вони довели, що дбати про навколишнє середовище  - обов’язок кожного, лише тоді населені пункти  Лубенщини стануть ошатнішими, а її мешканці зрозуміють як важливо не смітити, дбати  про красу, яка нас оточує.

Незабаром акції чистоти та озеленення  пройдуть в усіх населених пунктах району. Сподіваюсь, що мешканці громад, молодь, підростаюче покоління   не залишаться байдужими і до Великодня  села Лубенщини забуяють  не лише  травневим різнобарвям, а й чистотою вулиць, ошатністю клумб.

22222   Радуватимуть око лубенців  і  новонасадження біля адмінбудинку районної ради.