2 694Днями на стадіоні села Тарандинці розпочався футбольний сезон 2016 року матчем за «суперкубок» Лубенського району з футболу. Вітальні слова з початком футбольного сезону 2016 року та найкращі побажання лунали від виконувача обов’язків  голови Лубенської районної державної адміністрації Ігоря Нестеренка, сільського голови Тарандинцівської сільської ради Анатолія Тітенка та завідувача сектору у справах сім ї, молоді та спорту Віти Брюховецької.  Потому розпочався  футбольний поєдинок, у якому зійшлися чемпіони Лубенщини 2015 року: команда «Зеніт» с. Калайденці та володар Кубку Лубенського району сезону 2015 року команда «Сула» с. Засулля.  Присутні спостерігали  за грою команд,  забитими голами від Олега Ротая, Юрія Голубенка, Дмитра Нечипоренка. Матч закінчився з рахунком 4 : 0 на користь Зенітівців.

На нагородженні було визначено кращих гравців матчу. Ними стали Роман Романенко «Сула» та Олег Ротай «Зеніт», які отримали грамоти та пам ятні сувеніри. Команда «Зеніт» тренер Леонід Голубенко, здобула перший футбольний трофей 2016 року «суперкубок» Лубенщини. Свято продовжив поєдинок в рамках розіграшу «Кубку» Лубенського району з футболу 2016 року між господарями «Колос» с. Тарандинці – «Нива» с.Остапівка. Першими відкрили рахунок остапівчани. Гол забив Отченашенко Владислав. Господарі відповіли влучними пострілами від Скорохода Айвера та Бадуна Віктора та команді «Нива» вдалося вирівняти рахунок, тож нічия 2 : 2.

Результати інших матчів кубкових протистоянь: «Арсенал» с.Ісківці – «Україна» с.Оріхівка 1 : 1; «Кснятин» с. Снітин – «Олімпія» с.Вовчик   3 : 2; «Вікторія» Л.Ромодан – «Орбіта» с. В.Булатець 5 : 2.

16 квітня відбудуться матчі-відповіді, в яких «Україна» С.Оріхівка прийматиме «Арсенал» с.Ісківці , «Олімпія» с.Вовчик   - «Кснятин» с. Снітин; «Орбіта» с. В.Булатець - «Вікторія» Л.Ромодан, «Зеніт» с. Калайдинці – «Сталь» с. Ждани початок матчів 14 – 00.