3 52910 квітня у районному будинку  культури  звітували  творчі колективи Лубенського району . Звіт було приурочено  25-й річниці незалежності України, тому  концерт  був сповнений патріотизму,  любові  до рідної країни. 17  клубних закладів району продемонстрували широкому загалу  свій талант,  закоханість в  українську  пісню, танець.

Концерт був досить широкомасштабним.  Тож зал з оплесками зустрічав колектив «Оберіг» РБК (керівник Віктор Щербатюк), народний  жіночий ансамбль «Чарівниця» Вовчицького БК (керівник Тетяна Бондаренко), ансамбль Нижчебулатецького СК (керівник Світлана Макаренко), народний  аматорський ансамбль «Вербиченька» Калайдинцівського БК (керівник Олена Мацак), народний  аматорський жіночий  вокальний  ансамбль «Хорощанка» (керівник Тетяна Больбот-Олефіренко), народний  аматорський  вокальний  ансамбль «Сузір’я» Тернівського СК (керівник Володимир Матяш), народний аматорський хоровий  колектив «Посулля» Засульського БК (керівник Юрій Кисіль), народний  вокальний  ансамбль «Калина» Клепачівського СК (керівник Ірина Ліхачова), народний ансамбль «Тернівчани» (керівник Віктор Щербатюк), народний  жіночий вокальний ансамбль «Любисток» РБК (керівник Ірина Ліхачова), народний аматорський  гурт «Українська Швейцарія» РБК (керівник Юрій Задорожній), жіночий вокальний ансамбль «Барви» Мацківського БК (керівник Лариса Соломаха), народний  аматорський  хоровий колектив «Мрія» Березотіцького БК (керівник Юлія Гриша), жіночий  вокальний ансамбль «Ярмарок» Литвяківського БК (керівник Валентина Кочеткова), народний  аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Михнівського БК (керівник Світлана Соляр), народний аматорський  чоловічий вокальний  ансамбль РБК (керівник Віктор Гриша), народний вокальний ансамблю «Гілея» Михнівського БК (керівник Лариса Супрун).

Неперевершеними були виступи  фольклорних колективів «Діброва» Тишківського БК (керівник Галина Баленко), «Яворина» Солоницького СК (керівник Анастасія Задорожна), «Горлиця» Ісківського БК (керівник Віра Галіченко).

Раділа публіка таланту соліста Новооріхівського БК Анатолія Мисляя, тріо з Хорошків (солісти Катерина Головко, Надія Ульянець і Тетяна Больбот),  Наталії  Симоненко з Ісківців, талановиту родини Васильченків з Новооріхівки, солістці РБК Катерині Кондратенко, тріу з Михнівців ( солісти Тетяна Коваль, Лариса Супрун і Світлана Соляр).

Як завжди  бурхливі овації викликали  юні учасники заходу:

ЗАФТ «Перлина» (керівник Оксана Погрібна), зразковий аматорський ансамбль «Калинонька» Засульського БК (керівник Алла Чубенко), ансамбль ложкарів Засульського БК (керівник Юрій Тесленко), зразковий  ансамбль «Паняночка» теж із Засулля (керівник Оксана Святодух), ЗАСТ «Аміра» (керівник Тетяна Дацій), цирковова студія «Маска» (керівник Наталія Нестерук), ЗАФТ «Водограй» (керівник Лариса Фесенко), гуморист з Пісок Ярослав  Кожушко, колектив бального танцю «Тандем»РБК (керівник Анна Доброва), вокально-естрадний ансамбль «Арт-студія» (керівник Олена Тесленко).

Вразили і  драматичні колективи:  «Вертеп» РБК (керівник Олена Пеніна), народної аматорської студії «Гостинець» (керівник Тетяна Селюк), народного аматорського музично-драматичного колективу «Жарти» РБК (керівник Світлана Степанова).

Талант виступаючих не залишився непоміченим, журі  високо оцінило майстерність завзятих лубенців.

Заступник директора обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, Заслужений  працівник культури України Ліна Ковтун у своєму виступі наголосила на тому, що колективи  Лубенщина гордо  носять звання «народний» «зразковий», а підтвердженням цьому є незабутні виступи.

Дякувала творчим особистостям рідного краю  за наполегливість,  самовідданість, любов до прекрасного начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації   Людмила Пазенко.

Захід закінчився.   Вдячні глядачі і самовіддані солісти отримали позитивний заряд енергії, якого вистачить надовго.