5 квітня у районній раді відбувся семінар з сільськими головами, його провів голова районної ради Григорій Угляниця. Участь у зібранні взяли в.о. голови райдждержадміністрації Ігор Нестеренко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко, начальник фінуправління райдержадміністрації Світлана Самійленко, начальник відділу економіки райдержадміністрації Любов Логвин. Питанням порядку денного стало добровільне об»єднання територіальних громад, яке наразі досить актуальне.

25 сільських голів висловили власні думки щодо об»єднання, розглянувши перспективу створення єдиної громади на базі Засульської сільської ради.

На думку сільських голів, доцільно провести громадські слухання, обговорити позитиви об»єднання у сільських радах. До речі такі зібрання вже відбулися у окремих громадах.