2 679     На хвилі любові та патріотизму відбулася зустріч із творчою елітою Києва у Калайдинцях Така літературно-мистецька акція стала можливою завдяки сприяння ведучої передач Українського радіо, поетеси Ніни Шаварської, яка неодноразово організовувала подібні зустрічі для земляків. Втім, цього разу подія, яка зібрала разом досить представницьку творчу еліту, стосувалася святкування 15-річчя створення історико-краєзнавчого музею Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів імені генера-майорв Ф. Д. Рубцова. Музей відзначений численними нагородами, а директор школи, депутат районної ради, який виплекав справжній осередок історичної спадщини й далі продовжує розвивати й наповнювати цей заклад, Сергій Мисник наприкінці минулого року відзначений Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Г. Сковороди за створення народного музею.

Літературно-мистецька зустріч відбулася 18 березня у переповненому залі Калайдинцівського БК, а розпочали її сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава та директор школи Сергій Мисник, передавши слово для проведення заходу Ніні Шаварській.  Добірне поетичне слово разом та неперевершеної глибини і сили пісні запропонували присутнім поет і політик Олександр Мороз, поети Петро Засенко, Михайло Шевченко, Ніна Шаварська, відомий гітарист Валерій Петренко, Герой України, майстер художнього читання Анатолій Паламаренко, народний артист України Олександр Василенко, жіноче тріо «Рідна пісня» у складі Валентини Орел, Катерини Ливенко, Оксани Гордієць, а також громадський діяч Юрій Опанасенко. Та й глядачі не залишилися в боргу, щедро наділяючи виступаючих гучними оплесками. На завершення заходу Сергій Мисник запросив на сцену присутніх у залі гостей: ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, професора Миколу Степаненка, головного спонсора, регіонального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутата обласної ради Василя Стасовського, директора обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслава Комісара, професора Олексія Неживого, творчу інтелігенцію з Лубен.

4 357

Не приховували захоплення від мистецького заходу голова районної ради Григорій Угляниця та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко, котра подякувала організаторам заходу та митцям за можливість доторкнутися душею до поетичного слова та пісні.

За матеріалами  сайту Лубенської райдержадміністрації