4 листопада в Новооріхівці відбулася щорічна батьківська конференція. На загальношкільні збори зібралося 120 чоловік, а найактивніші з них отримали подяки.Адміністрація та педагогічний колектив постійно працюють над тим, щоб Новооріхівська ЗОШ була школою знань і радості для учнів, - на цьому у своєму виступі наголошував директор Новооріхівської ЗОШ Микола Крутій.

Температурний режим в школі витриманий, підвіз дітей забезпечено, на належному рівні організовано харчування дітей. Втім пріоритетним завданням навчального закладу є забезпечення високої якості освіти і збереження здоров»я дітей.

На конференції побували голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Вони висловили вдячність директору та вчителям за надання якісної освіти, а також внесли свої пропозиції стосовно вирішення шкільних проблем.

На рівні районного керівництва зроблено багато роботи для забезпечення школи продуктами харчування, овочами. Акцент зроблено на популяризацію спорту і відновлення спортивних майданчиків. Не забувають очільники районної влади і про спортзал школи. Зараз там встановлюють вікна, після чого розпочнуть ремонтні роботи.

У ДНЗ займуться ремонтом опалювальної системи та заміною вікон. На прохання директора біля школи буде зроблено пішохідний пішохід.