1 8209 березня у селі Березоточа Лубенського району  біля погруддя Тараса Шевченка  відбувся мітинг, присвячений  вшануванню памяті Великого Кобзаря. Участь у мітингу взяли голова районної ради Григорій Угляниця,  заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, директор Дослідної станції лікарських рослин, депутат районної ради Олексій Устименко, директор Березотіцької філії ДП «Укрліктрави» Анатолій Остапчук, учні місцевої школи на чолі з директором Юлією Рак, громадськість.

Мітинг відкрила провела сільський голова Березотіцької сільської ради Надія Білокур.

Присутні говорили про незабутню творчу спадщину  Шевченка, його пророчу поезію, яка закликає понад усе любити Україну, бути гідними дітьми своєї держави, пам’ятати своє історичне і славне минуле.

Учні  Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів  декламували вірші, сповнені  глибоким патріотизмом. Розлилася над Березоточею і  українська пісняу виконанні учасників хорового колективу «Мрія» Березотіцького БК та бандуриста Віталія Мороза.

До памятника Кобзаренві лягли квіти.