Урочисті заходи з нагоди свята відбулися 4 листопада у районному Будинку культури. Тут зібралися усі, хто дбає про вирішення найгостріших соціальних проблем населення. Вітали працівників соціальних служб очільники районної влади: голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

-  Висловлюю глибоку шану і подяку усім, хто працює в соціальній сфері, хто своєю наполегливістю й ініціативністю з гідністю виконує свій професійний та людський обов’язок, - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Олексій Дядечко.

-  Повсякденна увага, підтримка і допомога тим, хто цього потребує, є важливою складовою реалізації державної соціальної політики. Серед головних завдань її майбутніх перетворень- підвищення якості соціальних послуг шляхом реформування системи пенсійного забезпечення, соціальної підтримки, подолання бідності», - наголосив у своєму виступі голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Важлива хоч і скромна робота соціального працівника не залишилась непоміченою.

Почесною грамотою головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації було нагороджено Ларису Яценко та Олену Момот.

Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко вручили Таїсії Кулик, Тамарі Стасовській, Людмилі Дудці, Світлані Коломієць, Ніні Івановій, Аллі Якименко, Світлані Плахотник, Надії Мироненко, Людмилі Кочерзі та іншим.

Гарного настрою присутнім додавали виступи Микити Антонова, Інни Кисіль, Катерини Шерстюк та Світлани Руденко, Олексія та Віри Звержинських .

Додавали оптимізму виступи чоловічого вокального ансамблю районного будинку культури, народного аматорського музично-драматичного колективу «Жарти», «Арт-студія»