6 1552 березня, напередодні свята весни - 8 березня, галерея образотворчого мистецтва Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І.І. Саєнка  радо відкрила двері для усіх поціновувачів мистецтва Володимира Пашкевича та Миколи Соколана. Художники зробили подарунок усім лубенкам, представивши свої витвори  прекрасній половині людства.

Тож помилуватися красою  і талантом майстрів до галереї  прийшла молодь, творча інтелігенція,  очільники району – голова районної ради Григорій Угляниця,  заступник голови райдержадміністрації  Тетяна Сергієнко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська.

Присутні  подякували художникам та організаторам виставки за прекрасну нагоду помилуватися красою.

Музичні вітання з весною  надійшли від Володимира Матяша, Лілії Голяк, жіночий ансамбль «Чарівниця».

Після завершення урочистої частини відвідувачі отримали виняткову нагоду поспілкуватися з художниками та насолодилися мистецтвом.