29 жовтня відбулася зустріч голови Комісії з проведення реорганізації Лубенської ОДПІ, начальника ОДПІ   Олександра Коломійця  з експертами - членами наглядової ради з питань реалізації проекту "Модернізація державної податкової служби України-1", які з робочим візитом перебували на Полтавщині. Серед делегатів були, зокрема, експерт, член наглядової ради Матс Генріксон зі Швеції та консультант компанії "SIPU International AB" Ернст Меренгс з Голландії.

В ході зустрічі Олександр Коломієць зазначив, що в умовах реформування податкової служби, відбувається кардинальна зміна відносин податкової служби з платниками податків. Фіскальні методи роботи замінюються сучасними та прогресивними підходами, орієнтованими, перш за все на партнерські стосунки з платниками податків та забезпечення їх належного сервісного обслуговування на європейському рівні.

Напередодні члени наглядової ради з робочим візитом відвідали ДПА у Полтавській області. Зустріч пройшла у форматі "круглого столу". Представників місії привітав голова Комісії з проведення реорганізації ДПА у Полтавській області Володимир Задорожний. Гості відзначили, що їм цікаво побачити, як реалізується Програма модернізації державної податкової служби України не лише на центральному рівні, а саме на місцях, як податківці виконують свою роботу, які мають результати. Саме тому місії членів наглядової ради з питань реалізації проекту модернізації періодично відвідують регіональні податкові органи.

Проект "Модернізація державної податкової служби України -1", перший крок в реалізації Програми модернізації ДПС, розпочався наприкінці 2003 року після ратифікації Верховною Радою України Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Результатом комплексного впровадження Програми модернізації ДПСУ стане трансформація моделі нинішньої податкової служби в потужну державну структуру європейського зразка зорієнтовану не на фіскальні, а на стимулюючі до добровільної сплати методи роботи.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян Лубенської ОДПІ.