0111111010101

26 жовтня Михнівська сільська рада на чолі з сільським головою Марією Король приймала гостей з усієї області. Голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, їхні заступники, голови райдержадміністрацій та районних рад області, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко та його заступники, сільські голови району – ось неповний перелік тих, хто приїхав поцікавитися життям сільської громади.

Члени делегації поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам з нагоди 67-ої річниці визволення України від фашистських загарбників, а також до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, який нещодавно відкритий у Михнівцях. Місцева ветеранська організація, яку очолює Микола Онішко, звернулися до сільської громади з проханням встановити стелу чорнобильцям, і нині вона – в  центрі села. На ній вписано імена ліквідаторів наслідків трагедії.

02222220222220

Поцікавилися гості, як проходять ремонтні роботи в залі сільського будинку культури, урочисте відкриття якого очікується на початку листопада. Також відвідали ДНЗ «Сонечко», на території якого обладнаний сучасний дитячий майданчик, придбаний за коштибюджету сільської ради. Вже навесні планується відкриття другої групи садочка, адже на черзі перебуває 27 дітей.

Зі святковим настроєм зустрічали численну делегацію у Михнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Приводом для цього стали дві події: відкриття відремонтованої спільними зусиллями влади й громади в рамках реалізації програми «Будуємо нову країну» актової зали та вручення довгоочікуваного шкільного автобуса.

Шкільний  автобус – дарунок вищого ґатунку, адже він дозволить вирішити проблему перевезення учнів та дошкільнят. Тому й не дивно, що на подвір’ї зібралися всією шкільноюродиною, адже для них це справді свято. Слова подяки лунали з уст директора школи Наталії Чемари, члена батьківського комітету школи Світлани Марченко, учнів.

До речі, із 16 виділених в цьому році автобусів 2 отримав Лубенський район. Відтепер у Жданівській і Михнівській школі є автобуси, учні та вчителі задоволені, а батьки спокійні за своїх дітей.

Життя в Михнівцях вирує, примножується слава місцевих жителів, і так буде надалі, адже тут панує атмосфера порозуміння між громадою, сільською та районною владою.