21 жовтня відбулася 8 звітно-виборча конференція ради ветеранів Лубенського району , на яку прибуло 29 делегатів. Відкрив і вів конференцію заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Участь у конференції взяв голова районної ради Олексій Дядечко.

Робота конференції розпочалася із вручення подяки від обласної ветеранської організації Борису Бічку за плідну громадську роботу у напрямку вирішення питань захисту ветеранів та з нагоди його 70-річчя.

Зі звітом про роботу ради з листопада 2007 по жовтень 2011 р. та напрямки роботи на майбутнє виступив голова організації ветеранів Лубенського району, Почесний громадянин Лубенщини Василь Силка.

-  В полі зору ветеранської організації перебувають питання виконання Законів України щодо захисту ветеранів. Проблемні питання, з якими найбільше зіштовхуються на сьогодні ветерани – це питання пільгового проїзду, виділення автомобілів та путівок на санаторно- курортне лікування, тому потрібно робити все можливе аби ветерани були не обділені належною увагою, це основне завдання ветеранських організацій, - зазначив у своєму виступі Василь Силка.

-   Ветерани- люди, які потребують глибокої уваги, шани і поваги. І завдання влади – не стояти осторонь проблем людей, в яких нам багато в чому вчитися, - зазначив голова районної ради Олексій Дядечко.

До проекту рішення з першого питання внесено пункт про виділення сільськими радами окремих місць для представників первинних організацій ради ветеранів. Затверджено звіт ревізійної комісії, склад ради ветеранів, обрано делегатів на обласну конференцію ради ветеранів.

По завершенню конференції проведено пленум ради ветеранів, де обрано голову ветеранської організації, на цю посаду одноголосно було підтримано кандидатуру Василя Силки, обрано Президію ради ветеранів та утворено комісії по здійсненню цільової роботи ради ветеранів.