5 211

19 січня,  вся  Україна  святкує Водохреще.  З нетерпінням чекали свята цьогоріч і на Лубенщині. Скуштувати цілющої  освяченої води,  попросити у вищих сил здоров»я, пірнути у купель або просто поспостерігати за тими,  хто робить це спритно стало для лубенців традицією, яку вони не порушують.  Тож на заваді  не були  ні  пориви вітрів, ні снігопади, які прокотилися областю.

Святкування Водохреща  проходило поблизу Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, біля річки Сула, що  у селі Мгар.  Як і годиться купель було освячено священослужителями різних конфесій.

Районною владою було докладено масу зусиль аби   свято відбулося  на належному рівні. Територію розчищено, створено умови для купання та перевдягання. Крім того,  біля водоймища  чергували рятувальники та медпрацівники. Тож  кожен, хто цього дня побував на Сулі, у Мгарі, долучився до таїнства освячення  води,  отримав позитив  і зарядився енергією на весь рік.