18 січня голова районної ради Григорій Угляниця разом з керуючою справами виконавчого апарату районної  ради Оксаною Цимбал, начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмилою Пазенко здійснив  робочу поїздку  до Бієвецької, Тарандинцівської сільських рад. Керівник  поспілкувався з сільськими головами Бієвецької територіальної громади Ніною Остапенко та Тарандинцівської – Анатолієм Тітенком, ознайомився з планами роботи  сільських рад на рік, а також  відвідав об»єкти соціальної сфери сіл: Бієвецький, Єнківський, Тарандинцівський  будинки культури, бібліотеки сіл,  амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Тарандинці,  приміщення Губської ЗШ.  Такі робочі поїздки голова районної ради планує здійснити і в інші сільські ради аби вивчити проблеми громад та  спільно знайти шляхи їх вирішення.