3 474

У Лубенському районі  першою в Новому 2016 році народилася  дівчинка.  Вона побачила світ  2 січня о 22 годині 22 хвилині. ЇЇ  щасливі батьки Олена та Віктор Маранчаки із Засулля  повідомили, що  планують назвати донечку Вікторією.

6 січня, напередодні Різдва Христового,  до  пологового відділення завітали голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Іван Дзус, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Брюховецька, головний лікар Лубенської КЦМЛ Сергій Наталенко, завідувач акушерсько-гінекологічного відділення лікарні Тетяна Герман  аби привітати породіллю  та побажати їй, її крихітці  здоров»я, а  родині -  благополуччя.

Керівники району вручили мамі та новонародженій  подарунки, а також подякували  колективу відділення  за професіоналізм.