1 760Щорічно, напередодні Нового року,  районна рада та райдержадміністрація зустрічає новорічні поїзди щедрувальників. Дід Мороз, Снігуронька,  Коза, цигани, і багато інших казкових персонажів  звеселяють  присутніх піснями,  яскравими побажаннями, заряджаючи енергією на цілий рік.

Тож і цього року  очільники районної влади,  працівники апарату районної ради, райдержадміністрації, відділів і організацій  приймали низку вітань, побажань добра і щастя від  учнів Калайдинцівської ЗШ, Новооріхівської ЗШ, Клепачівського сільського клубу, Калайдинцівського будинку культури.

Не обійшлося свято без Діда Мороза і Снігуроньки, маленьких мавпочок – символу року, що наближається, циганки-віщунки, яка напророчила присутнім і достаток, і кохання, і міцне здоров»я, і  високі заробітні плати, Солохи, що пригощала  усіх смачними вареничками,  тяжкохворої кози, яку лікували усі разом і яка бажала, щоб в районі, як  і в кожній оселі, родила «всяка пашниця»…

Голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Іван Дзус  подякували учасникам новорічних поїздів за привітання,  вручили їм  подарунки, а також  висловили сподівання, що в році Новому  здійсниться усе бажане, задумане, омріяне, головне вірити і докладати зусиль!