DSC00417 122 грудня працівники Пенсійного фонду  Лубенщини  відзначили 25 - річницю з дня   створення. Захід відбувся у  районному будинку культури. Серед гостей свята  голова районної ради Григорій Угляниця,  міський голова  Олександр Грицаєнко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко, заступник  начальника  Лубенської ОДПІ Сергій Донець, начальник управління праці  та соціального  захисту  населення виконкому  Лубенської міської ради  Віктор Щербак,  колишній очільник  Пенсійного фонду  України  в м. Лубнах та Лубенському районі Іван Карпець, ветерани  галузі.

Зі сцени лунали теплі  слова на адресу  працівників фонду.  Ведучі заходу нагадали, що за 25 років  свого існування Пенсійний фонд удосконалювався, а його працівники набиралися досвіду,  і зараз  здатні  вирішувати і реалізовувати  найскладніші  завдання  пенсійного  реформування, які  ставить  перед працівниками держава і сьогодення.  Основне  ж завдання -  своєчасні виплати пенсій і з ним гідно  справляється Пенсійний фонд  у м. Лубнах та Лубенському районі.

Голова районної ради Григорій Угляниця подякував  працівникам фонду, зокрема його очільниці Тамарі Соломасі  за гарну роботу, відповідальність,  побажавши і надалі тримати руку на пульсі.

Згадували в цей день і ветеранів галузі, які стояли у витоків створення фонду і  віддавали себе  роботі до останку.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено  І заступника Пенсійного фонду  у м. Лубнах та Лубенському районі Валентину Тимофєєву, головного спеціаліста  відділу  електронного реєстру  та підтримки  інформаційно-аналітичних систем  Ларису Стеценко, головного спеціаліста  відділу  з питань призначення  та перерахування пенсій  Олену Литвиненко.

Музичні вітання приймали присутні  і від  квартету «Гілея», циркової студії «Маска», зразкового ансамблю фольклорного танцю  «Перлина», учасників  художньої самодіяльності Новооріхівського, Тернівського  будинків культури, які залюбки продемонстрували свої таланти.