22 грудня   у районній  раді  відбулося  засідання постійної комісії  з питань земельних відносин, екології та раціонального  природокористування,  яке провів голова комісії  Олексій Устименко. Участь у засіданні взяв голова районної ради Григорій Угляниця.

Депутати розглянули звернення  Войнихівської, Вовчицької  сільських    рад  щодо надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо  зміни меж  населеного пункту с.Куп»єваха (Войнихівської сільської ради), с.Вовчик (Вовчицької сільської ради).

Перед присутніми виступив в.о. начальника Держгеокадастру  у Лубенському районі Олександр Загребельний, який  пояснив процедуру  зміни меж  населеного пункту: сільській раді  необхідно розробити генеральний план населеного пункту  та проект землеустрою  щодо зміни меж  населеного пункту. Потім розроблений та погоджений проект землеустрою  щодо зміни меж населеного пункту подається  до Лубенської районної ради  на розгляд сесії.

Комісія рекомендувала Войнихівській та Вовчицькій сільським радам  розробити генеральний план населених пунктів для подальшого вирішення  вищезазначеного питання.