1 74519 грудня, у День Святого Миколая, Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів  імені генерал-майора Ф.Д.Рубцова   святкує свій День народження, адже саме цього дня у 2001 році за підтримки екс-Президента України Леоніда Кучми  було відкрито нове приміщення навчального закладу. Калайдинцівська ЗШ  гідна такого подарунку, адже це одна з найкращих шкіл району і в цьому не мала заслуга як  педагогічного колективу так і її директора Сергія Мисника.  Школа  - призер олімпіад різного спрямування, а  випускники цього навчального закладу стають студентами  найкращих вузів України.  Тут завжди відкриті двері для відвідувачів.

Тож 18  грудня Калайдинцівська ЗШ зустрічала гостей серед яких голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації   Тетяна Сергієнко,  депутат районної ради Лідія Різуненко, депутат міської ради Людмила Руденко,  сільський голова Калайдинцівської сільської  ради  Василь Ґава, керівник відділу  соціальної політики  групи  компаній  «Кернел» Валентина Пищида.   Гості поспілкувались з педагогічними працівниками, вручили дітям солодощі. Та найголовнішим подарунком стали  кошти  у сумі 141 тис. 300 на які придбано  комп»ютерну техніку для навчального закладу. Директор школи Сергій Мисник з гордістю  показав  присутнім кабінети історії, географії,  правознавства, в яких не так давно закінчились  ремонтні роботи. Дітям створено усі умови для навчання, тож чекаємо нових досягнень, які впевнені  не забаряться.