15 жовтня в селі Мацківці   відбувся щорічний турнір сподвижника футболу Едуарда     Кваші. Цього дня футболісти району також змагалися за кубок голови районної ради.

Щоб поспостерігати за спортивними досягненнями футболістів Лубенщини та вручити переможцям нагороди, до Мацківець прибули почесні гості - голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

Приємно, що мацківчани шанують традиції, пам»ятають славних земляків, подвижників футболу. Едуард Кваша – людина, яка поєднувала в собі тренерський талант та прекрасні організаторські здібності. Без нього навряд чи мацківські хлопці досягли б таких високих результатів у футболі, – зазначив у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко. Він також побажав спортсменам гарного настрою та легкої перемоги.

08000000000000212

До привітань долучились голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, сільський голова Мацківської сільської ради Микола Дзюба.

За кубок пам’яті Едуарда Кваші змагалось 9 команд, які представляли села Березівка, Вищий Булатець, Засулля, дві команди с.Макцівці, Окіп, Тарандинці, Снітин. Перемога залишилась за командою «Інтер» с. Мацківці.

Кубок голови районної ради виборювали команди «Сула» с. Засулля, та «Зеніт» с. Калайденці. З рахункоми 3:1 премогу і кубок голови районної ради здобули засульчани.