21 12          4 грудня відбулася  друга  сесія  Лубенської районної ради сьомого скликання, її провів голова районної ради Григорій Угляниця.  У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Іван Дзус, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники  установ, підприємств та організацій  району, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Григорій  Угляниця виконав приємну місію – вручив депутатам районної ради  посвідчення та  нагрудні значки.

Потому   очільники  району  нагородили  медалями «За оборону рідної держави»  учасників  АТО: Володимира Заїку з Біївців,  Василя Кравцова  з Єнківець,  Олексія Сіряченка, Романа Мурзіна з Вовчика, Валентина Кравцова з Жданів,  Руслана Назаренка, Віталія Пономаренка, Олега Рижова, Андрія Крата з Засулля, Володимира Олексенка, Анатолія  Діжевського, Олександра В»юницького з Солониці, Руслана Легушу з Ісківець,  Станіслава Фесечка  з Пуленців, Романа Вовка з Жовтневого, Володимира Докторовича, Олексія Прядка з Михнівець,  Сергія Ганагу з В»язівка,  Романа Сердюка з Пишного, Сергія Ступку, Павла Кушніренка з  Новооріхівки, Сергія Безкровного з Снітина, Олександра Дем»яновського  з Березівки, Олександра В»юницького з Солониці, Руслана В»юницького з Михнівець, Віктора П»яташа  з Пишного,  Олександра Дем»яновського з Березоточі.

Депутати  одноголосно затвердили Регламент  Лубенської районної ради, Положення про постійні комісії, склад постійних комісій, президію районної ради.

Також   підтримали  проекти рішень  про делегування  повноважень  районної ради  районній державній адміністрації;  про Присягу посадової особи місцевого самоврядування; про  затвердження    структури штатної чисельності та умов оплати праці виконавчого апарату Лубенської районної ради.

Рішенням сесії  депутати  внесли зміни до показників  районного  бюджету  на 2015 рік;  затвердили Комплексну  програму  розвитку  архівної справи  у Лубенському районі  на 2016 рік; внесли зміни  до рішення районної ради  від  07 жовтня 2015 року  «Про передачу в 2016 році бюджетних  трансфертів між місцевими  бюджетами Лубенського  району на  централізоване  тимчасове  зберігання  архівних документів, що не належать  до Національного архівного фонду».

22 10

Було зареєстровано наступні депутатські фракції: депутатську фракцію політичної партії «УКРОП», депутатську фракцію  Радикальної партії Олега Ляшка, депутатську фракцію політичної партії ВО «Батьківщина», депутатську фракцію політичної партії «Відродження».

Голова районної  подякував депутатам за одноголосні рішення, а також  запросив присутніх на  урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.