12 жовтня відбулася виїзна нарада щодо наведення належного благоустрою біля пам’ятного знаку братам Шеметам, що розташований на автомобільній дорозі Лубни - Чорнухи.А виконання програми «Туристична Лубенщина» − це один із об’єктів, які потрібно відновити, причому оперативно і, звичайно, якісно, на цьому наголошують очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

Голова районної ради Олексій Дядечко зазначив у своєму виступі, що тут, біля пам’ятника знаних громадських діячів, які в свій час доклали багато зусиль для розвитку видавничої справи, літературної мови повинно бути по-європейськи красиво.

У нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, начальник відділу архітектури, будівництва та ЖКГ райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник філії «Лубенська ДЕД» Гасан Омаров та його заступник Анатолій Цимбал, майстер дільниці філії «Лубенський райавтодор» Віталій Миколаєнко, директор ТОВ «Альтком» Микола Баля, директор ШБУ- 9 Володимир Тетерятников та його заступник Валерій Бутрим.

На сьогодні готове проектне рішення, відповідно обсяг робіт на найближчий час доведено до виконавців, тож працювати є над чим. Дорожні організації розпочнуть працювати з наступного тижня. Передусім слід укріпити пагорб й розпочати асфальтування. Вже навесні займуться облицюванням пам’ятного знаку піщаником, озелененням і благоустроєм території.