«Шановний друже! Я щиро запрошую вас взяти участь у церемонії відкриття головної спортивної арени України – Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

Президент України В.Янукович».

Такі запрошення отримали і жителі нашого краю і були учасниками серед 60-ти тисяч глядачів на відкриття оновленого спортивного комплексу, який має славну історію. Свого часу це був «Червоний стадіон», стадіон імені Микити Хрущова, «Центральний», «Республіканський», і нині – «Олімпійський». Для реалізації унікального проекту урочистого відкриття було зібрано найкращих фахівців України та 10 країн світу. На відкритті виступили барабанщики з Польщі, німці допомогли у світлових ефектах, італійці – організували номери з літаючими людьми на стадіоні, музичне оформлення спільно готували українці і французи. У святковій концертній програмі взяли участь 2 500 волонтерів та 500 артистів. Для гостей співали Гайтана, Таїсія Повалій, Ані Лорак, 40 хвилин виступала колумбійська співачка Шакіра.

А церемонія почалася з масштабного шоу. Поле стадіону перетворилося на Дніпро, до берегів якого з верхніх ярусів стадіону спустили човен з Києм, Щеком, Хоривом та Либіддю. Учасник шоу продемонс трували сцени за мотивами різних віків історії України, зокрема, княжих і козацьких часів. І в тих сценах, ми, лубенці, бачили в своїй уяві закладання князем Володимиром фортеці Лубни, перед нами пропливала вишневеччина і повстанці Наливайка. Ми бачили визвольні війни, ми бачили своїх пращурів лубенців. І від цього гордість наповнювала груди. В шоу взяли участь прославлені хорові та танцювальні колективи: Національний заслужений академічний український народний хор імені Вірьовки, Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Вірського. Жаль, що у те шоу не були запрошені наші самодіяльні митці з міста та району. Їм би також аплодувала вся Україна.

Радістю для всіх було представлення Олімпійських чемпіонів різних років, відомих українських спортсменів. На відкритті стадіону «Олімпійський» виступив Президент України Віктор Янукович, який, зокрема, сказав:

- Успішна реконструкція стадіону, без сумніву, стала показовим проектом для іміджу України… Готовність однієї з найважливіших арен чемпіонату з футболу «Європа-2012» переконали світову громадськість, що з Україною можна мати справи!

Емоційним завершенням свята став надзвичайно величний феєрверк. Ось що з приводу тієї події говорять лубенці, які взяли участь у святі всієї України:

- Коли ми їхали до Києва, то дорогою повсюди відчувався дух «Євро-2012» від напруженого будівництва автодороги. Повсюди новітня техніка, працьовиті спеціалісти. Відрадно, що з обранням Президентом Віктора Януковича, підготовка до «Євро-2012» стала конкретною і постійною. Свідчення цьому і закінчення реконструкції стадіону «Олімпійський». В цьому прояв настирливості, послідовності в реалізації політики Партії регіонів, реформ Президента Віктора Януковича. Проекта подібного «Олімпійському» країна ще не знала, - це наша гордість! – переконаний Віктор Алєксєєнко, голова райдержадміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

- Стадіон – це національна гордість, це подарунок нашій молоді, це прояв турботи і Партії регіонів, і Президента Віктора Януковича, і Уряду про здоров’я нації. А урочистості, що відбулися при його відкритті – це прославлення нашої історії, це уміння поєднання культур різних народів. Це був захоплюючий відпочинок, який дав наснагу на подальшу діяльність, - сказав голова районної ради Олексій Дядечко.

- Побачене на відкритті національного спортивного комплексу «Олімпійський», дає право називати його всеукраїнським дивом. Я переконаний, що добрі справи будуть вершитися і надалі. Якщо ми будемо конкретно працювати над реалізацією Програми Президента України Віктора Януковича. А двогодинне шоу – це колективний витвір українського мистецтва, - задоволений секретар міської ради, голова міської організації Партії регіонів Іван Карпець.

- І стадіон, і урочистості з нагоди відкриття комплексу захоплюючі. Це велич українського духу, це прославлення її історії, це перспективи завтрашнього спортивного, інтелектуального багатства нації, - вважає депутат міської ради, активіст міської організації Партії регіонів, директор КВ «Лубни» Тетяна Алєксєєва.

- Все було супер. Молодь у захопленні! Мені разом з Наталіє Хомкіною, начальником центру з надання соціальних послуг РДА , вдалося під захоплюючу музику потанцювати з молоддю України на полі стадіону, де відбувалося шоу. Енергетики позитивної набралися надовго. Тож, до зустрічі, наш милий «Олімпійський», - у захопленні депутат районної ради, керівник молодіжного крила Партії регіонів Оксана Цимбал.

- На стадіоні нашого коледжу відбувається багато спортивних подій. У нас багато спортсменів. Моя мрія, щоб на унікальний спортивний комплекс «Олімпійський» потрапили наші спортсмени на змагання, бо цей комплекс придає сили, енергії і бадьорості духу, - сказав директор лісотехнічного коледжу, депутат міської ради, заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук Роман Сендзюк.

Відгуків лубенців, які взяли участь в урочистостях, багато. Вони ж такі захоплюючі, як і самі урочистості, яскраві, як феєрверк по закінченню свята.