4000000000000

До проведення восьмої сесії районної ради шостого скликання, як і до попередніх пленарних засідань, голова районної ради Олексій Дядечко, працівники апарату районної ради, депутати готувалися ретельно, з почуттям відповідальності. Всі питання були опрацьовані на засіданнях президії районної ради, постійних депутатських комісіях. Тож і сесія пройшла по-діловому, оперативно, ефективно. На сесію були запрошені голови сільських рад, керівники ряду підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації. В роботі сесії взяв участь помічник-консультант народного депутата Григорій Мочоний.

Перед початком роботи сесії голова РДА Віктор Алєксєєнко, голова районної ради Олексій Дядечко вручили грамоту обласної ради учаснику партизанського руху мешканцю Войнихи Івану Третяку, якою він нагороджений з нагоди Дня партизанської слави.

Грамоти обласної ради одержали з нагоди Дня працівників освіти директор Вищебулатецької ЗОШ, депутат районної ради Юрій Єремієвський, директор Вільшанської ЗОШ Світлана Сердюк, педагог-організатор Засульської гімназії Лідія Вербецька, вчитель історії-географії Вовчицького ліцею Любов Карпенко.

Заслухано звіт голови районної ради Олексія Дядечка про діяльність за період з листопада 2010 року по жовтень 2011 року.

Райдержадміністрація і районна рада – дві складові районної влади і без підтримки райдержадміністрації робота районної ради була б неможливою на такому рівні, як нині. І те, що районна влада сьогодні працює ефективно, з перспективою – це завдяки постійній співпраці двох гілок влади і позиції голови РДА Віктора Алєксєєнка, який щоденно організовує територіальну громаду на виконання програми Президента України Віктора Януковича щодо соціально-економічного розвитку, - сказав на закінчення звіту Олексій Дядечко.

– У нас ще багато невирішених проблем, та об’єднавши зусилля наших виборців, відкинувши політичну розбіжність їх можна вирішувати. Я, як голова районної ради, в цьому вбачаю принцип своєї роботи і закликаю всіх до ефективної співпраці.

Під час обговорення доповіді Віктор Алєксєєнко висловив вдячність депутатам за ефективну співпрацю протягом року:

- Мені приємно з вами працювати, шановні депутати, бо ви принципові, ініціативні, вболіваєте про справи району. Ми активно включилися у відновлення виробництва, є відрадні показники у розвитку соціальної сфери. Перед виборами до Верховної Ради підвищиться політична активність, але ми не повинні забувати головного – вирішення наших проблем. Я вдячний Олексія Івановичу Дядечку за співпрацю.

Начальник фінансового управління Світлана Самійленко виступила із звітом про виконання районного бюджету за перше півріччя, проінформувала про внесення змін до показників районного бюджету та про цільовий фонд його. Після обговорення сесія затвердила звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя з урахуванням офіційних трансфертів по доходах у сумі 38 35 104 грн., з них по загальному фонду – 37 774736 грн., по спеціальному фонду 530368 грн.; по видатках – 394 068 63 грн., з них по загальному фонду – 386 02793 грн.; по спеціальному фонду – 804 070 грн. Внесено зміни до рішення четвертої сесії районної ради шостого скликання та створено цільовий фонд районного бюджету. Також погоджено передачу до районного бюджету у 2012 році бюджетних трансфертів на утримання районного центру дитячої та юнацької творчості. Депутати внесли зміни до рішення п'ятої сесії шостого скликання від 18 лютого 2011 року «Про виконання районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2010 рік» та «Про районну Програму реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2011 рік», внесено зміни до статуту районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Всього на сесії розглянуто 14 питань. По кожному прийнято конкретне рішення.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко проінформувала про депутатський запит Олексія Хорольського. Прийнято відповідне рішення та дані конкретні доручення.