120- річчя з часу заснування навчального закладу відзначала не тільки Лубенщина, а й лісівники всієї країни. Коледж радо зустрічав гостей з різних куточків України. До ювілею навчального закладу студенти підготували виставку квіткових композицій відповідної тематики, презентували й виставку виробів з дерева. Урочистості розпочалися з відкриття музею коледжу. Після цього гості висадили сакури  у сквері пам’ятних подій. А далі в районному будинку культури відбулося урочисте засідання і святковий концерт.

Першим до колег, студентів, ветеранів і численних гостей звернувся директор коледжу Роман Сендзюк. Під час свята неодноразово згадували колишніх керівників закладу, викладачів, студентів. І певно те, що нині коледж вважають одним із кращих в Україні  - це заслуга усіх, хто пов’язав з ним долю.

У святі взяли участь керівники міста і району.

Працівників лісотехнічного коледжу з черговою річницею привітав голова районної ради Олексій Дядечко, наголошуючи, що у навчального закладу велике майбутнє, адже там де гарно працюють досягають високих результатів.

У Лубенського лісотехнічного коледжу велике майбутнє, але і славне минуле. І підтвердженням цього є досягнення і здобутки випускників різних років цього навчального закладу, нині знаних лісівників та  науковці лісівничої галузі.

Голова райдержадміністрації, кандидат сільськогосподарських наук Віктор Алєксєєнко у своєму вітальному слові зазначив, що лісотехнічний коледж – це візитівка Лубенщини, зараз переживає чергову хвилю піднесення, свідченням цього є широке застосування у практичній  роботі наукових розробок.

Святковий захід пройшов урочисто та піднесено, присутнім надовго запам’ятаються виступи учасників художньої самодіяльності, серед яких немало студентів та викладачів коледжу.