0600000000000000000

Бібліотекарі Лубенщини відзначили своє професійне свято, а працівники районної бібліотеки ім. В.Малика святкували подвійне свято - Всеукраїнський день бібліотек та 90-річчя з дня створення центральної районної бібліотеки.

Урочистий захід проходив у читальному залі районної бібліотеки. Ведуча, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, наголошувала на важливій просвітницькій справі бібліотекарів Лубенщини, людей, які, не шкодуючи сил, дбають про розвиток і збагачення культурного життя Посульського краю.

На святі побували голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

Олексій Дядечко побажав берегиням книжкового світу високої ерудованості, творчого натхнення, небайдужих і вдячних читачів, а головне - задоволення від улюбленої роботи.

08.00000000

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко подякував бібліотекарям району за наполегливу працю, наголосивши, що бібліотечна справа не залишається поза увагою районної влади: поповнюються книжкові фонди, бібліотекарям створюються належні умови праці.

З нагоди професійного свята кращі бібліотекарі району: Олена Піщаленко, Наталія Замараєва, Олена Михлик були відзначені Почесними грамотами обласної державної адміністрації, а Наталія Мусієнко, Вікторія Яценко, Наталія Білик, Валентина Черняк, Наталія Кадіграб - Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.