З метою підготовки висновків про відповідність проектів регуляторних актів, які виносяться на розгляд восьмої сесії   районної ради : «Про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди», «Про цільовий фонд районного бюджету», «Про порядок використання коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва до районного бюджету», вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю, на яку у районній раді покладено повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики.

Провів засідання голова постійної комісії Олександр Якименко. Участь у роботі комісії взяла заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

У підготовлених висновках зазначено, що проекти регуляторних актів відповідають вимогам статті 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо принципів державної регуляторної політики: доцільність, адекватність, ефективність, збалансованість, передбачуваність, прозорість та врахування громадської думки та вимогам статті 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо підготовки аналізу регуляторного впливу: визначено проблему, яку передбачається розв’язати,  цілі регулювання, визначено та надано оцінку прийнятих альтернативних способів досягнення цілей, здійснено опис механізму, який забезпечить розв’язання визначеної проблеми, обґрунтовано можливості досягнення встановлених цілей, визначено очікувані результати, показники результативності, заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, при представленні на сесії районної ради проектів регуляторних актів, голова постійної комісії Олександр Якименко доповість про висновки комісії.

Проведено засідання комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення

У районній відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення, яке провів голова комісії Юрій Єремієвський . Участь у роботі комісії взяла заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

З інформацією про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району в 2012 році на утримання ЦДЮТ виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Про перерахунок кількості споживачів гарантованих послуг по дошкільній освіті в районі, ліквідацію Окіпської та Шеківської ЗОШ І-ІІ ступенів інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Ніна Калайда розповіла присутнім про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 18 лютого 2011 року «Про виконання районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2010 рік та «Про районну Програму реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2011 рік.

Начальник відділу охорони здоров»я райдержадміністрації Тетяна Семисток ознайомила з питанням про внесення змін до Статуту Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Комісія вирішила рекомендувати ці питання включити до порядку денного чергової 8 сесії районної ради.

На засіданні комісії було також розглянуто проекти рішень, подані депутатом районної ради Романом Сидоренком щодо заборони реорганізації та ліквідації дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів без згоди територіальної громади.

Комісія прийняла рішення до порядку денного 8 сесії районної ради ці питання не включати.