8888888222222222

17 грудня на Лубенщині з робочою поїздкою побував голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. Він провів особистий прийом громадян-мешканців району та взяв участь у відкритті меморіальної дошки в селі Новаки, на фасаді Новаківської ЗОШ на честь старшого солдата, випускника школи Владислава Кучеренка, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання в зоні АТО у вересні 2014 року.

У ході зустрічі   голова обласної ради говорив про суспільно-політичну ситуацію в країні, про нелегкі будні української армії. У своєму виступі він закликав громади консолідувати власні зусилля задля вирішення найактуальніших питань, діяти рішуче, боротися з корупцією, керуватися гаслом: «Або з людьми, або геть!» Питання, які найбільше хвилювали мешканців району – це систематичне і довготривале відключення електроенергії, відсутність графіків, які допоможуть налаштувати роботу підприємств, закладів соціальної сфери; врегулювання на законодавчому рівні питання щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення з урахуванням думки територіальних громад; освоєння коштів на ремонт хати-музею Василя Симоненка; виконання договору щодо закупівлі товару за державні кошти (придбання сміттєвоза для Михнівської сільської ради), ліквідація відділення товариства «Удай» СТОВ «Агрофірма Куйбишево», втрата робочих місць та інші. Лубенці запевнили голову обласної ради, що готові до співпраці.