PC120008

12 грудня з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у селі Тарандинці було відкрито пам’ятний знак на честь героїв-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС і воїнів-інтернаціоналістів. Участь у заході взяли голова районної ради Олександр Темченко, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, заступники голови районної організації Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз. Чорнобиль. Україна» Василь Силка, Микола Чудак, голови та активісти первинних організацій чорнобильців Лубенщини, сільські голови району. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих і померлих земляків.

Олександр Темченко, Роман Сидоренко, закликали шанувати пам’ять померлих від наслідків аварії земляків, допомагати їх вдовам, обездоленим родинам, нагадали, що ліквідатори подарували майбутнє кожній сім’ї наступних поколінь українців та врятували людство від ще більшої і масштабної катастрофи. Вони розповіли про участь районної влади в підтримці дій чорнобильців, побажали їм доброго здоров’я, миру, благополуччя. Сільський голова Тарандинцівської сільської ради Тетяна Галета зауважила, що до подій у Чорнобилі причетні майже 40 осіб, подякувала односельцям, особливо Сергію Панченку, Сергію Різнику за активну участь при спорудженні пам’ятного знаку героям, розповіла як допомагають люди чорнобильцям. Урочистості продовжилися в актовій залі Тарандинцівської школи. За активну життєву позицію, патріотизм, підтримку земляків – ліквідаторів керівники району вручили Почесні грамоти районної ради і райдержадміністрації директору Тарандинцівської школи Миколі Кадуці, сільському голові Тарандинцівської сільської ради Тетяні Галеті, голові первинної організації ВГО «Союз. Чорнобиль. Україна» Тарандинцівської сільської ради Сергію Панченку.