IMG 20141202 100938

2 грудня   у районній раді відбулася нарада з сільськими головами. Участь у зібранні взяв голова районної ради Олександр Темченко, начальники відділів райдержадміністрації, директори шкіл. Присутні обговорили проект Програми соціально-економічного розвитку району на 2015 рік.

Директори шкіл Анатолій Савенков, Григорій Носенко, Іванна Демченко, Оксана  Магура, Лідія Хороняк   розповіли про першочергові проблеми навчальних закладів, вирішення яких потребує значних коштів. Найактуальнішими були питання застосування енергозберігаючих технологій, проведення ремонтів у навчальних закладах. Крім того, йшла мова про матеріально – технічне оснащення амбулаторій та ФАПів. Говорили і про створення філіалів територіального центру соціального обслуговування, базою для яких могли б стати приміщення реорганізованих лікарень. Під кінець семінару радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова ознайомила присутніх розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.11.2014№1084 щодо перенесення робочих днів у 2015 році.

IMG 20141128 111748

Підсумки наради підвів голова районної ради Олександр Темченко, закликавши сільських голів, директорів шкіл, завідуючих амбулаторій, ФАПів до тісної співпраці.