IMG 20141128 111743

28 листопада у районній раді відбулася нарада з сільськими головами, яку провів голова районної ради Олександр Темченко. Про очищення лісових смуг на території Лубенського району інформували начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Несторенко та головний лісівник ДП ПДЛП Полтаваагроліс «Лубенське агролісництво» Сергій Кушнір.

Крім того, обговорено питання щодо виділення коштів на ремонт закладів освіти у 2015 році. Прийнято рішення провести нараду за участі сільських голів, директорів шкіл, де докладно буде розглянуто першочергові проблеми кожного навчального закладу та визначено шляхи їх розвязання. Йшла мова і про постачання скрапленого газу на території району. Антон Китрич, заступник директора ДП «Пропан» по Полтавському регіону розповів про діяльність підприємства, закликавши сільських до подальшої співпраці.