555555555555555555555555555 55

21 листопада голова районної ради Олександр Темченко взяв участь у засіданні постійної комісії з питань дотримання законності та правопорядку, яке провів голова профільної комісії Григорій Мочоний. Члени комісії повторно розглянули питання про хід виконання рішення районної ради про внесення змін до рішення районної ради від 19 вересня 2014 року «Про довготермінову комплексну Програму мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки». Депутати районної ради Олександр Коломієць, Олексій Устименко, Олександр Молотов, Олександр Мищенко, Олег Сагло висловили ряд думок щодо виконання Програми та освоєння коштів в сумі 390 тисяч гривень для забезпечення засобами захисту, звязку та предметами речового майна і спорядження військовослужбовців, що призвані по мобілізації, працівників правоохоронних органів, Служби безпеки України, добровольців із населених пунктів Лубенського району, які беруть участь у АТО на сході України.

Одноголосно було підтримано пропозицію голови райдержадміністрації Романа Сидоренка визначити відповідальним виконавцем Програми громадське формування з охорони громадського порядку «Перша Лубенська сотня самооборони «Спас»» (керівник Віктор Новіков), головним розпорядником коштів при цьому залишиться районна державна адміністрація. Тому найближчим часом буде проведено позачергову сесію районної ради, на якій буде внесено зміни до Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки. Після проведення відповідної процедури громадське формування, відповідно до Програми,   матиме змогу закупити учасникам АТО необхідні речі.