6 35

3 жовтня освітяни Лубенщини відзначили своє професійне свято. Захід проходив у районному будинку культури, актова зала якого була переповнена працівниками навчальних закладів, які навчають і виховують, сіють добре, мудре вічне, дбають аби лубенці отримували міцні знання, досягали високих результатів у майбутньому. Тож цього дня зі сцени лунали найкращі слова вітань педагогам. Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко щиро подякував освітянам за наполегливу працю, любов до дітей та вручив Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації кращим з кращих: Людмилі Тарараці, Аліні Пилипенко, Світлані Лісній, Миколі Нечипоренку, Ірині Бурезі, Любові Третяк, Григорію Носенку, Юрію Тесленку, Наталії Левішко.

Було згадано та вшановано хвилиною мовчання і героїв-земляків Владислава Бєлоруса та Владислава Кучеренка, які загинули в зоні АТО, проявивши справжній патріотизм, любов до рідної землі. Цю любов прививали з дитинства героям батьки та педагоги - наставники.

Про нелегкі завдання, які ставлять перед собою педагоги, радощі успіхів підростаючого покоління говорила начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь. Вона вручила грамоти відділу освіти Олені Скосер, Людмилі Бучаці, Любомирі Улянченко, Валентині Хоменко, Варварі Кваші, Віталію Хмизенку, Володимиру Шевченку, Наталії Світловській, Раїсі Дячук, Тетяні Гавриленко, Юлії Карпенко, Ларисі Власенко, Володимиру Федченку.

2 235

7 25

Слова вітань надійшли на адресу молодим педагогам у яких попереду ще низка відкритих уроків і атестацій, а це Сергій Глущенко, Максим Шостак, Артем Бойко, Оксана Тарасова, Володимир Березняк, Надія Пампура. Директор Новооріхівської ЗШ Микола Крутій бажав молодим спеціалістам наполегливості, бажання самовдосконалення. Від голови районної організації профспілки працівників освіти Людмили Грицаєнко та голови міської профспілкової організації Людмили Мацько надійшла в подарунок пісня, яку вони виконали дуетом.

На присутніх чекав незабутній концерт, подарований вихованцями шкіл.