19 серпня, на велике християнське свято Преображення Господнє, святковий і піднесений настрій панував у селі Литвяки, де відзначали День села. Цього дня о 15 годині у Литвяківському будинку культури зібралися мешканці села, а також численні гості. Серед яких голова районної ради Олександр Темченко, Почесний громадянин Лубенщини   Олександр Сидоренко та інші.  Урочистості відкрив сільський голова Валерій Ночовний. Потому, привітав селян зі святом голова районної ради Олександр Темченко, побажавши  литвяківцям  миру, здоров’я, злагоди, добробуту, заможності і успіхів та запевнив, що має щире бажання працювати заради процвітання нашого району, кожної його територіальної громади.

Почесний громадянин Лубенщини Олександр  Сидоренко разом зі щирими вітаннями вручив призи та дарунки переможцям конкурсу  на кращу роботу про родовід.

Окрасою свята стали вироби талановитих жителів села: вишиті рушники, серветки, сорочки, роботи з бісеру, картини живопису, тощо, які були представлені  для огляду у залі Будинку культури.

Святковий настрій всім присутнім дарували учасники художньої самодіяльності. Запам’ятаються односельцям виступи дзвінкоголосої малечі із дошкільного закладу «Лебідонька» та запальні танці  колективу «Смайл». Бурхливими оплесками вітали жителі села Литвяки гурт «Українська Швейцарія».  Завершила свято  дискотека для всіх бажаючих.