1 177Лубенщина прощалася з героєм-захисником Вітчизни 16 липня на кладовищі по вул.Гайдая зібралися тисячі лубенців, аби попрощатися з нашим земляком Владиславом Бєлорусом, який загинув на Сході держави. Біля села Червона Зоря Шахтарського району Донецької області, захищаючи Україну, під час мінометного обстрілу, який вівся озброєними сепаратистами героїчно загинув наш земляк - солдат військової служби за контрактом Збройних Сил України Бєлорус Владислав Вікторович, - інформує офіційний сайт Лубенської міської ради. Строкову військову службу Владислав пройшов з жовтня 2011 по жовтень 2012 року. Проте, почуття громадянського обов’язку та висока свідомість не дозволили залишатися осторонь подій, що почали відбуватися в державі. І в листопаді 2013 року він за контрактом їде служити у військову частину міста Біла Церква.

Самохідно-атрилерійський дивізіон у зоні проведення антитерористичної операції став останнім місцем служби цього героїчного хлопця.

Владислав Бєлорус назавжди залишиться в серцях лубенців. Вічна пам’ять герою!