2 15011 липня у приміщенні районної ради відбулася зустріч керівників району: голови районної ради Олександра Темченка, голови райдержадміністрації Романа Сидоренка з регіональним директором ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутатом Полтавської обласної ради Василем Стасовським та директором благодійного фонду «Розвиток села», який діє при товаристві, Яною Дністровською. У ході зустрічі очільникам територіальних громад: головам Ісковецької, Оріхівської, Михнівської, Засульської, Войнихівської сільських рад було вручено глюкометри, апарати, для виміру рівню цукру в крові. Як запевнили сільські голови, їх буде передано у амбулаторії та ФАПи. Крім того, не без підтримки мешканців громад, благодійного фонду Засульська та Михнівська сільські ради отримали 2 бронежилети. Тепер військовослужбовцям Сергію Погорілому із Засулля та Юрію Гармашу із Михнівець буде безпечніше виконувати військові завдання на Сході країни.

Василь Стасовський та Яна Дністровська говорили про діяльність благодійного фонду, співпрацю компанії з територіальними громадами, зокрема про підтримку, яку вони надають медичним закладам, школам у Полтавській, Київській, Черкаській, Чернігівській областях. Керівники району подякували   меценатам за активність, висловивши сподівання, що співробітництво і надалі буде плідним.