1 163

Стало доброю традицією для лубенців 6 липня збиратися на луках села Засулля аби відсвяткувати народне гуляння, що своїм корінням сягає у сиву давнину – Івана Купала. Цей рік не був винятковим, тому   липневого вечора на луках було багатолюдно. Когось приваблювали русалоньки і Водяний, хтось прийшов подивитись на Марену, ритуальне дерево, поводити хороводів, а ті, кому не забракло сміливості прибули аби плигнути через багаття, випробувати власні почуття. Тож лубенці розважались. Зі святкової сцени лунали купальські пісні, глядачів вітали   казкові персонажі. Гарного настрою присутнім додавали виступи зразкового танцювального колективу «Водограй», аматорського колективу «Любисток», зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина», колективу східного танцю «Аміра», народного хорового колективу «Посулля». З аплодисментами публіка зустрічала солістів Інну Сизоненко, Наталію Ляшенко, Юрія Задорожного, Інну Скибу, Наталію Лисенко, Петра Бондаренка та інших. Вражали номери, підготовлені цирковим колективом «Маска».На святі побував голова районної ради Олександр Темченко, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Дзус. Вітаючи присутніх зі святом Олександр Темченко зазначив:

-                    Мені ж хочеться побажати всім Вам здоров”я, гарного настрою і оптимізму. Щоб це свято Купала принесло Вам приємні несподіванки, відкрило незбагненні таємниці матінки – природи, щоб і надалі Ви не забували народних звичаїв, вірили в чудеса і дива.

Ряд вітань висловив Іван Дзус.

На всіх присутніх чекала незабутня купальська ніч, сповнена дивами, були ті, хто шукав папороть, хтось же просто загадував бажання біля вогнища. Лубенці вітали один одного зі святом, сподіваючись, що мрії здійсняться і Україна заживе у мирі,злагоді і достатку.