1 155

30 років на охороні Лубенщини 1 липня 1984 року розпочався процес воєнізації пожежної частини у місті Лубни. Витримавши реформування, зіткнувшись з Чорнобильською катастрофою, щодня чекаючи непередбачуваних ситуацій, які несуть загрозу населенню, сутність професії пожежного рятівника - якнайшвидше подати руку допомоги, врятувати життя – не змінилася.Сьогодні дружня сім’я лубенських рятувальників разом з почесними гостями зібралися у районному будинку культури, щоб відсвяткувати 30-річчя з дня створення 18 державної пожежно-рятувальної частини міста Лубни.Святкові вітання, які були доповнені врученням почесних відзнак надсилали начальник Управління державної служби надзвичайних ситуацій у Полтавській області Роман Кириленко, начальник відділу персоналу обласного управління Анатолій Стадніченко, голова Полтавської ради Всеукраїнської асоціації ветеранів війни і надзвичайних ситуацій В’ячеслав Вишня, начальник Лубенського районного відділу Управління ДСНС у Полтавській області Володимир Башлій, засновник та перший начальник СВПЧ -17 Микола Устименко.Разом з вогнеборцями розділили радість свята голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Олександр Темченко, керуючий справами виконкому міської ради Валерій Даценко. «Ви 30 років стоїте на захисті життя і безпеки громадян. На вашому рахунку тисячі врятованих людей, тому ви гордо й справедливо носите заслужене ім’я «рятувальник», - сказав у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Роман Сидоренко.

З вітальним словом до рятувальників звернувся голова районної ради Олександр Темченко. Потому районні керівники вручили почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації. Подарунком для вогнеборців від районної громади буде пристрій для підйому потерпілих.Святковий настрій для сильних духом лубенських рятувальників створили талановиті артисти.

2 137