IMG 20140624 100639

24 червня у районній раді за участі співзасновників громадсько-політичної газети «Лубенщина»: Лубенської районної ради, яку представив голова районної ради Олександр Темченко, Лубенської райдержадміністрації, яку представив заступник голови райдержадміністрації Іван Дзус, Лубенської міської ради, яку представив керуючий справами Валерій Даценко, відбулося засідання «круглого столу», на якому було обговорено діяльність колективу газети та внесено ряд пропозицій щодо подальшого інформаційного наповнення видання. Участь у нараді взяли заступник начальника Лубенського міськрайонного штабу сприяння руху «За єдину Україну»Олексій Коваленко, голова Лубенського міського осередку ВГО «Союз Чорнобиль України» Віктор Виноградов, представники засобів масової інформації: виконуючий обов»язки редактора газети «Лубенщина» Володир Мара, завідуючий відділу соціальних проблем та громадсько-політичного життя редакції газети «Лубенщина», завідуюча відділу молодіжного та культурно-мистецького життя редакції газети «Лубенщина» Анастасія Ляшенко, виконуючий обов»язки редактора КУ РМР «Радіо-Лубни», відповідальний випусковий Володимир Ландишев.

Наразі співзасновники озвучили ряд пропозицій: більше надавати інформації у ЗМІ щодо ситуації в країні, роботи, яка проводиться на місцях щодо підтримки військових, які відстоюють незалежність нашої країни на Сході, діяльність Лубенського міськрайонного штабу сприяння руху «За єдину Україну», який займається організацією підтримки земляків-військовослужбовців. Було наголошено, що Лубенщина повинна знати своїх героїв, військових-добровольців, які на сьогодні знаходяться у батальйоні «АЗОВ», «Дніпро»,«Донбас". Йшла мова і про співпрацю сільських голів зі штабом «За єдину Україну»: мешканці району повинні мати чітку інформацію чим і як допомогти воякам-лубенцям, брати приклад з Оріхівської, Березівської, Вовчицької, Войнихівської, Березотіцької сільських рад, мешканці яких надали значну допомогу продуктами харчування і коштами. Одноголосно підтримано пропозицію голови районної ради Олександра Темченка щодо відродження рубрики «Штовхач», щоб у районі знали хто і як працює. Усі пропозиції представниками ЗМІ взято до уваги.