2 113

Щороку у третю неділю червня своє професійне свято відзначають медичні працівники. Це одна з найблагородніших професій. Адже медичні працівники покликані слугувати людям. Не даремно міськрайонні урочистості з нагоди Дня медичного працівника пройшли у головному мистецькому залі міста – «Київській Русі». Ведучі заходу Роман Грицун та Оксана Кривошея побажали відчути себе у образі медичних працівників. Тож їх переодягнення у білі медичні халати не лише наблизило до глядачів – медичних працівників міста і району, а й внесло інтригу у концертну програму.Але звісно їй передували численні грамоти від керівництва міста, району, медичної галузі. Щирі слова вітань линули з вуст міського голови Олександра Грицаєнка. До медиків, як до колег звернувся колишній випускник медучилища, а нині голова райдержадміністрації Роман Сидоренко. Він запевнив, що добре знає проблеми галузі, цікавиться ними, і намагається сприяти покращенню медичного забезпечення району.

Адже медик – це поєднання душі, розуму і обов’язку. «Медичні працівники завжди були у перших рядах і під час збройних конфліктів та протистоянь, будь то часи Великої Вітчизняної війни, Чорнобильської трагедії, Афганської війни, подій на сході України», - наголосив Роман Миколайович. Про допомогу медицині говорив і голова районної ради Олександр Темченко, який наголосив не лише на проблемах, а й успіхах лікарів, медичних сестер, фельдшерів. Він подякував представникам районної медицини за їх працю. Вони вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації Юрію Медвєдєву, Оксані Бацман, Людмилі Назарко, Катерині Денисенко, Вадиму Павленко, Валентині Кирпичко, Наталії Дризі, Тетяні Вечірко, Ігорю Кривуненку, Людмилі Дейкало, Володимиру Кряту, Ларисі Денисенко, Сергію Слюсару, Ользі Ставицькій, Олександрі Колісніченко, Валентині Цілуйко, Ользі Ляховненко, Наталії Гармаш, Надії Матвієнко.Керівники району також долучилися до вручення ключів та сертифікатів на спеціалізований автомобіль медичної допомоги для Березотіцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини та електровелосипеди Ніні Конько (ФАП с.Вільшанка) та Наталії Кравченко (ФАП с.Шеки).Вітання медикам також висловили начальник управління охорони здоров’я м. Лубни Віктор Ківа (побажав, щоб клієнти дарували медикам посмішки і не тільки), начальник управління охорони здоров’я райдержадміністрації Тетяна Семистрок (прочитала навіть віршовані рядки), головний лікар КЛЦМЛ Сергій Наталенко (був короткий у промові, але виіважений і діловий) та голова районної організації профспілки працівників охорони здоров’я Людмила Степанова. Вона вручила почесні грамоти обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимиру Богатиренку, Надії Горяйновій, Лідії Нощенко, Миколі Надаховському, Миколі Кулію та районного комітету профспілки працівників охорони здоров’я – Ніні Різник, Віті Куйбіді, Лілії Кононенко, Олені Різуненко, Олексію Тягнію, Антоніні Волковій, Світлані Гуц, Наталії Юшко, Тамарі Кривопишко, Олександру Денисенку, Катерині Заріцькій, Оксані Новаковській, Світлані Бірюк, Єлитзаветі Гладких, Тетягні Фесечко, Любові Тараненко, Станіславу Денисенку, Світлані Берко.Після цього медичних працівників району вітали кращі художні колективи міста. А розпочали концерт викладачі та студенти медичного училища. Зокрема, викладач фармакології Іван Спіліоті, ансамбль ложкарів, Альона Євченко. Вразила танком живота медичний статист КЛЦМЛ Валентина Привалова.Родзинкою у загальних виступах стали пісні у виконанні Наталії Малініч, Лілії Таровик, іскристий гумор від наймолодшого учасника концерту Ярослава Кожушка. Розмаїття хореографічних номерів у виконанні Катерини Сидорчук, ЗКСБТ «Стиль» (керівник Леся Касян), учасниць циркової студії «Маска» (РБК) Даші Симонової та Катерини Сагайдак (керівник Наталія Нестерук). Чарівними мелодіями саксофону зачарував глядачів Олексій Кривошея. А неперевершений дует Богдана та Олени Ніколаєвих зірвали шквал оплесків. Їх пісні, здавалося, линули з глибини самого серця. А юні учасники ЗКЕТ «Глорія» (керівник Тетяна Супрун) запросили всіх на чудернацьку дискотеку.