1 117Мистецтво розкошує у Вовчицькому районному краєзнавчому музеї імені І.І. Саєнка: з 4 червня там розпочала роботу виставка робіт вихованців гуртків декоративно-прикладного мистецтва Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості. Це свято стало справжньою мистецькою подією для всієї Лубенщини, адже доробки вихованців та керівників гуртків вперше представлені найповніше і саме у стінах районного музею.

Мережа гуртків декоративно-прикладного мистецтва на сьогодні налічує 28 гуртків на базі 17 загальноосвітніх навчальних закладів району. 478 вихованців навчаються у 17 справжніх умільців своєї справи тонким премудростям вишивки, квілінгу, орігамі, розпису по дереву, малюванню пластиліном, в’язанню, макраме, батіку. Вихованці гуртків декоративно-прикладного напрямку також мають можливість навчитися на заняттях писанкарству, виготовленню виробів із природного матеріалу, глини, солоного тіста тощо. Усе це відвідувачі виставки мали змогу побачити на власні очі, вкотре радіючи різноманіттю фантазії, манерою виконання та майстерністю вихованців центру.

Урочисте відкриття виставки провела педагог-організатор Вовчицького ліцею Валентина Подгайна, а її вдалим творчим доповненням стали виступи вихованців хореографічного та вокального гуртків Вовчицького ліцею.