9 3

30 травня у школах Лубенщини пролунав останній шкільний дзвоник. Його з нетерпінням чекали учні, адже попереду омріяний відпочинок на довгих три місяці. З сумом зустрічали мелодію дзвоника випускники-одинадцятикласники. Складено внутрішні істити, попереду випускні вечори, прощальні вальси, напутні слова педагогів, батьків, а далі – доросле життя. Крокувати у нього потрібно впевнено, але так важко прощатися зі школою. Святкові урочисті лінійки пройшли у всіх навчальних закладах району. Голова районної ради Олександ Темченко побував на урочистостях у Калайдинцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко відвідав святкову лінійку у Михнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

На подвірї Калайдинцівської ЗШ зібралися учні, вчителі, батьки та гості, щоб урочисто відзначити свято Останнього Дзвінка. Подвіря цвіло трояндами на квітниках та вишиванках, які традиційно вдягають школярі й учителі на врочисті заходи.

Після вітальних слів директора Сергія Мисника та сільського голови Василя Гави з вуст школярів прозвучали пісні й вірші. Веселі дитячі посмішки викликали радісний настрій, адже попереду прекрасне волошкове літо.

Трохи сумно було одинадцятикласникам, бо саме їх останній дзвінок покликав у доросле самостійне життя. Позаду – успішно складена ДПА, попереду – прощальний випускний вечір.

Педагогічному колективові школи є чим гордитися, адже серед одинадцяти випускників четверо нагороджено Золотою медаллю.

Ось і пролунав довгоочікуваний останній дзвоник, який дали одинадцятикласник Ростислав Собко та учениця 1 класу Лілія Коваленко .

На останній урок у рідній школі під шалену мелодію шкільного вальсу завели батьки своїх уже дорослих дітей.

DSC00161

Потім усі зібралися в актовій залі на традиційне свято «Крок до зірок» для вшанування призерів предметних олімпіад, конкурсів, змагань. А їх цього року чимало. Учні початкових, середніх і старших класів здобули 28 призових місць у районі. В області діти вибороли пять перемог: Десятник О. (географія, інформаційні технології), Рябенко Т. (географія), Угляй О. (українська мова), Можчіль О. (трудове навчання). Пишаємося Мартюк К., Кривотько О.,

Рябенко Т., які перемогли в районному турі конкурсу МАН. В області

Мартюк К., Криворотько О. здобули дипломи ІІ та ІІІ ступенів. Майстерністю у конкурсі майстрів поезії показали Бихкало Г., Клепач Н., Громова В.

Призове 2 місце в області посіла команда Калайдинцівської ЗШ у грі «Сокіл (Джура)» та 3 місце у грі «Зірниця».

Багато командних та індивідуальних перемог здобули у спортивних змаганнях учні школи під керівництвом учителя фізичної культури

Голубенка Л.І. Кращі результати показали Гриценко О., Десятник О., Шуть В, Фесечко В., Ковальчук Є., Падалка Р., Угляй О., Моша І.

Радо зустрічали діти шанованих гостей свята голову Лубенської районної ради Олександра Темченка, а також регіонального директора Баришівської зернової компанії Стасовського В.І., фінансового директора Радовинюка Є.А., директора благодійного фонду «Розвиток села» Яну Дністрянську, приватного підприємця Михайленко Г.Я., лісничого Калайдинцівського лісництва Терещенка В.А.

DSC00537

Щирі слова подяки прозвучали з вуст директора школи Сергія Мисника на адресу гостей за багаторазову спонсорську допомогу, яку також неодноразово надавали приватний підприємець Гриценко Г.В, Віхров О.М. і Віхров А.О.

Учні-переможці та вчителі, які підготували їх, отримали грошову винагороду та подарунки. Під час свята було вручено щорічну премію імені К.Сементовського переможцям конкурсу робіт МАН Мартюк К., Рябенко Т., Криворотько О. та керівник Десятник Т.В.

Завершилося дійство святковим концертом, що його підготували учні школи під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи

Гонти Т.В., практичного психолога Буреги І.О., учителя музики Швайко В.В., педагога-організатора Носенко Л.Г.

Успіхів, майбутніх перемог і дерзань побажали школярам директор школи та гості свята.